#1 2009-06-18 21:32:32

Koki Matsuo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 4
Punktów :   

Tworzenie Karty Postaci

Pod spodem ujrzycie wzór poprawnej karty postaci. Nie pospieszcie się z tworzeniem jej ponieważ będzie się nieco różnić od tej wcześniej obowiązującej.

Imię i Nazwisko: Jak dobrze wiecie w obecnych czasach każdy musi mieć określoną tożsamość. Wraz ze stworzeniem konta musicie wybrać sobie imię i nazwisko najlepiej Japońskie. Jeśli nic nie przychodzi wam do głowy to polecam zajrzeć tutaj. Możliwe jest posiadanie nicku zupełnie innego od tego co zawarliście w  tej rubryce, jednak myślę, że nick taki sam jak wasze imię i nazwisko doda klimatu.
Yen'y: Waluta obowiązująca na forum, na początek macie 500 yen'ów.
Specjalizacje: Jest to dziedzina sztuki ninja w której się specjalizujecie na początku gry. Do wyboru macie między innymi. TaiJutsu, GenJutsu i Ninjutsu. Dobrze się zastanówcie przed wyborem.
Klan: Tutaj zamieszczacie nazwę klanu do którego należycie. Jeśli nie jesteście członkami żadnego klanu tą rubrykę zostawiacie pustą.
Natura Chakry: Na samym początku posiadacie jedną Naturę Chakry. Możecie wybierać spośród: Ognia(Katon), Wody(Suiton), Wiatru(Fuuton), Ziemi(Doton), Błyskawicy(Raiton). Pamiętajcie posiadanie specjalizacji GenJutsu i TaiJutsu wyklucza posiadanie Natury Chkary.
Siła: Jak sama nazwa wskazuje opisuje naszą siłę. Czym większy wskaźnik tej umiejętności tym więcej obrażeń możemy zadać i nosić cięższe bronie i pancerze. Po części odpowiada także, za naszą wytrzymałość i kondycje (wraz z Szybkością) Na początek 10 pkt.
Szybkość: Czynnik odpowiadający za szybkość naszego poruszania się. Pozwala wykonywać szybsze cięcia i szybciej pokonywać, krótkie dystanse. Na początek 10 pkt.
Charyzma: Jej wysoki współczynnik bardzo przyda się we współczesnym świecie. Ułatwia kontakt z wcześniej nieznanymi nam osobami, co często może uratować nas z największych opresji. Na początek 10 pkt.
Zręczność: Wpływa na naszą wrodzoną zwinność im wyższy współczynnik tym łatwiej poruszać nam się w tłumie ludzi, bądź nierównym terenie. Wpływa także na to jak często przedmioty, którymi rzucimy dosięgną celu. Na początek 10 pkt.
Kontrola Chakry: Nazwa mówi sama za siebie im wyższy współczynnik tym większa władzę mamy nad naszą chakrą co pozwala nam uczyć się nowych technik i nowych umiejętności. Na początek 10 pkt.
Ekwipunek: Tutaj wpisujemy ile na daną chwile posiadamy określonego przedmiotu. Pamiętajcie, by aktualizować tą rubrykę gdy podczas zadania stan, jakiejkolwiek części naszego ekwipunku się zmieni. Na początku mamy jeden shuriken i jeden kunai.
Walki Wygrane: Uzupełniamy zgodnie z zakończeniem każdej walki stoczonej z innym graczem.
Walki Wygrane: Uzupełniamy zgodnie z zakończeniem każdej walki stoczonej z innym graczem.
Zadania: Tutaj wpisujemy ilość zadań jaką do tej pory wykonaliśmy.

Historia: Coś dla tych, którzy chcą dać coś od siebie. Możesz opisać tutaj dokładne dzieje swojego bohatera.

SygnaturaKilka słów o niej. Po pierwsze musi ona zawierać dokładny opis wyglądu naszej postaci. Począwszy od głowy, a kończąc na stopach. Można w niej też umieścić jakiś obrazek o ile nie jest on reklamą. Zabrania się umieszczania w niej linków, których kliknięcie daje nam korzyści na innych stronach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lista Zbanowany Itemów (BANNED ITEMS) Szkolenia dla fryzjerów